Benefity

 

Dziękujemy za Wasz codzienny wkład w jakość naszych badań. Widzimy zaangażowanie, z jakim w ostatnim czasie przeprowadzacie obserwacje i wizyty w wybranych placówkach i punktach obsługi klienta. Doceniamy Waszą odpowiedzialność, elastyczność i samodzielność. Jesteśmy wdzięczni.

 

Rok 2020 dowiódł, że jest łatwiej,  kiedy działamy razem. W grupie można więcej. Z myślą o Was stworzyliśmy program Benefitów z ofertami dopasowanymi do Waszych potrzeb w różnych obszarach.  Sprowadź i wybierz coś dla siebie.

 

Na początek postawiliśmy na zdrowie i bezpieczeństwo. W niepewnych czasach każdy z nas chce chronić siebie i swoich najbliższych. Z pewnością w ostatnim okresie sporo myślałeś o bezpieczeństwie. Mamy dla Ciebie propozycję dołączenia do ubezpieczenia  grupowego, przygotowanego specjalnie dla Pracowników i Współpracownika naszej firmy. Dzięki specjalnej ofercie, w bardzo atrakcyjnej cenie możesz ubezpieczyć się na okoliczność poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu, następstw nieszczęśliwych wypadków i innych zdarzeń losowych.

 

Dołącz do nas!

 

Więcej informacji na temat ubezpieczenia

Głosowanie

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?

  • Tak (67%, 137 Głosów)
  • Nie (24%, 49 Głosów)
  • Nie mam zdania (9%, 19 Głosów)

Liczba głosów: 205

Loading ... Loading ...

Najczęściej czytane