Każdego roku zatrudniamy ponad 7000 osób pracujących jako tajemniczy klient. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zaloguj się w naszym serwisie.

Współpraca audytorów badań Mystery Shopping polega na dokonywaniu obserwacji, pracowników odpowiedzialnych za obsługę klienta w sklepach, punktach usługowych, bankach.

Obserwacje te mogą być dokonywane w trakcie codziennych, rutynowych wizyt w danym punkcie, np. przy okazji dokonywania zakupów w danym hipermarkecie, lub też w trakcie specjalnie zaplanowanych wizyt w wyznaczonym punkcie. Badania Mystery Shopping wykonuje się w celu sprawdzenia mocnych i słabych stron obsługi oferowanej przez daną firmę, zgodności tej obsługi z przyjętymi standardami, a następnie poprawie występujących błędów.

Pracę audytora może wykonywać każdy, w zależności od rodzaju badania każdorazowo z posiadanej przez nas bazy wybierane są osoby spełniające określone, pożądane przez klienta kryteria.

Po wybraniu odpowiednich kandydatów następuje ich szkolenie, zapoznanie z ankietą, scenariuszem, ustalenie szczegółowych warunków współpracy. Wynagrodzenie za pracę jest każdorazowo ustalane w zależności od typu projektu, ilości wizyt itp

Zostań tajemniczym klientem w firmie CBM Test!

Zachęcamy do współpracy z nami! Chcesz mieć wpływ na jakość obsługi klientów? Uważasz, że Twoje zdanie jest ważne i chciałbyś się nim z nami podzielić? Zapraszamy Cię do dołączenia do grona naszych Tajemniczych Klientów!

Chcesz być Tajemniczym Klientem? Kliknij tutaj!

Jedynym celem tego kwestionariusza jest zebranie danych, które umożliwią firmie CBM Test wykorzystanie niezależnych kandydatów do udziału w badaniach typu tajemniczy klient.

Nie jest to oferta stałego zatrudnienia ani gwarancja tego, że w przyszłości skorzystamy z usług kandydata.

Osoby zainteresowane muszą wypełnić kwestionariusz poprawnie i kompletnie.

W innym przypadku będą one natychmiast zdyskwalifikowane. Podanie fałszywych lub niepełnych danych w tym kwestionariuszu może również pociągnąć za sobą usunięcie z bazy.

Każdy tajemniczy klient pracujący w naszej firmie może liczyć na profesjonalne szkolenie ogólne oraz projektowe, umowę rozliczaną zgodnie z obowiązującym prawem oraz ubezpieczenie swoich działań. Każde nowe badanie jest nowym wyzwaniem i nową dawką wiedzy którą można uzyskać w ramach szkoleń.

Głosowanie

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?

  • Tak (67%, 137 Głosów)
  • Nie (24%, 49 Głosów)
  • Nie mam zdania (9%, 19 Głosów)

Liczba głosów: 205

Loading ... Loading ...

Najczęściej czytane