Rossmann ciągle rośnie

Rossmann największa w Polsce sieć drogerii nie zwalnia szybkości z jaką rozwija się na naszym rynku. Obecna od 1993 roku firma ma już ponad 1000 sklepów na terenie Polski. Poniżej fragment ciekawego tekstu na ten temat:

Gdzie nie spojrzysz, tam… Rossmann. Być może niedługo nie znajdziesz w Polsce innej drogerii

Autor: Dominika Majewska

Źródło: http://natemat.pl/151801,gdzie-nie-spojrzysz-tam-rossmann-niedlugo-nie-bedziesz-mial-wyjscia-czy-tego-chcesz-czy-nie-mydlo-kupisz-wlasnie-tam

Sieć od wielu lat rozwija się w zawrotnym tempie, otwierając ponad sto nowych sklepów rocznie. Robi to po cichu, dlatego mogłeś się nie zorientować, że wybierając się po szampon, prawie na 100 proc., trafisz właśnie do Rossmanna. Drogeria wyrasta na prawdziwego giganta i nic nie wskazuje na to, że zwolni tempa. Konkurencyjne ceny i pozytywny wizerunek napędzają im klientów.

Rossmann rozdaje karty. Ten gracz ma mocne karty Zaczęło się ponad 20 lat temu. Kiedy otwierano pierwszy sklep z szyldem, który dzisiaj można spotkać na każdym kroku, nic nie wskazywało na to, że sieć szybko zdobędzie tak mocną pozycję na rynku kosmetycznym i chemii domowej. Pierwszy sklep najpopularniejszej w kraju sieciówki drogeryjnej powstał w 1993 roku w Łodzi przy prestiżowej ulicy Piotrkowskiej.

Przez 22 lata firma z niemieckim rodowodem rozrosła się do 1050 sklepów, które są obecne w 400 miastach, pracuje w nich ok. 15000 osób. Drogeria nie odpuszcza. Każdego kolejnego roku otwiera ok. 150 sklepów. Do 2018 roku kierownictwo Rossmanna chce mieć w Polsce już 1600 punktów swojej marki.

  • Autor: Konrad Samula
  • Dodane: 18 sierpnia 2015


  • Udostępnij:

Ostatnio dodane

Głosowanie

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?

  • Tak (67%, 137 Głosów)
  • Nie (24%, 49 Głosów)
  • Nie mam zdania (9%, 19 Głosów)

Liczba głosów: 205

Loading ... Loading ...

Najczęściej czytane