Badania marketingowe, badania rynku

Badania marketingowe realizowane przez nasz zespół obejmują niemal pełen zakres dostępnych obszarów i metod. W naszej ofercie znajdują się między innymi badana jakościowe, badania ilościowe, eksperymenty uczestniczące.

CBM Test specjalizuje się w badaniach marketingowych związanych z satysfakcją klientów, ich lojalnością oraz jakością obsługi. Badania marketingowe realizujemy dla wielu firm obecnych na polskim rynku.

Od W listopadzie 2007 roku w nowej siedzibie naszej firmy uruchomione zostało studio do badań telefonicznych CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing). 20 stanowisk ankieterskich pozwala na realizacje około 500 ankiet dziennie. Zastosowane oprogramowanie pozwala na pełną kontrolę nad przebiegiem procesu badania marketingowego. Dzięki możliwości nagrywania rozmów możliwa jest również kontrola przebiegu każdej ankiety. Studio może realizować wszelkie rodzaje badań telefonicznych w tym również badania Mystery Calling.

Badania rynku badania marketingowe

Badania rynku badania marketingowe

Od 5 lat nasza firma jest członkiem największej międzynarodowej organizacji skupiającej firmy specjalizujące się w badaniach jakości obsługi MSPA

Jesteśmy jedyną polską firmą należącą do tej organizacji, dzięki której możemy zapewnić najwyższe standardy i najwyższą jakość realizowanych przez nas projektów.