Jak zostać tajemniczym klientem

Jak zostać tajemniczym klientem? Niemal każdy z nas może zostać tajemniczym klientem. Audytorem badań typu tajemniczy klient. Niemal każdy, nie oznacza jednak że wszyscy nadajemy się do tej pracy. Jakie musimy posiadać umiejętności i cechy? Oto najważniejsze z nich. Przede wszystkim potencjalny tajemniczy klient, tajemnicza klientka powinni lubić robić zakupy. Powinna to być osoba mająca dobrą pamięć oraz umiejętności obserwacji rzeczywistości. Musi to być osoba życzliwa dla innych empatyczna i pozytywnie nastawiona do otaczającego świata.

Jak zostać tajemniczym klientem

I to, co najważniejsze musi być to osoba obiektywna nie zainteresowana ocenianiem innych a jedynie bezstronnie obserwująca rzeczywistość.

Jeśli te cechy nie są Ci obce zapraszamy do współpracy z naszą firmę. Pierwszym krokiem jest wypełnienie kwestionariusza osobowego, na podstawie jego wyników system komputerowy zakwalifikuje Panią / Pana do najbardziej dopasowanego dla Państwa projektu, jeśli to nastąpi otrzyma Pan / Pani maila z zaproszeniem do danego badania oraz instrukcję dalszego postępowania.

Po zakwalifikowaniu do danego projektu przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z Panem / Panią w celu odbycia krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej, jeśli przebiegnie ona pozytywnie otrzyma Pan / Pani materiały szkoleniowe a następnie nasz trener telefonicznie przeprowadzi szkolenie dotyczące danego projektu.

Życzymy powodzenia!