Tajemniczy klient mówi

W trójmieście Opel najlepszy

Tajemniczy klient mówi: w Trójmieście Opel najlepszy. Jeszcze nie zdążyliśmy do końca usystematyzować wyników dla poszczególnych regionów, a w lokalnym trójmiejskim portalu mamy już podsumowanie wyników tegorocznego testu salonów. Nie pozostaje więc nic innego jak zacytować fragment publikacji.


Autor: Mart Źródło: http://moto.trojmiasto.pl/Tajemniczy-klient-mowi-w-Trojmiescie-Opel-najlepszy-n92855.html

Tajemniczy klient mówi: w Trójmieście Opel najlepszy
Już po raz dwunasty redakcja tygodnika „Auto Świat” przeprowadziła Wielki Test Salonów. Tajemniczy klienci pojawili się w 216 punktach sprzedaży samochodów z całej Polski. Wśród najlepiej ocenionych znaleźli się dealerzy z Trójmiasta. (…)
W klasyfikacji generalnej najlepiej wypadły salony Renault, Toyoty, Volkswagena, Hyundaia, Dacii i Opla. Najwyższą notę 200 punktów uzyskało 25 salonów w kraju. A jak wypadło 15 salonów z Trójmiasta i okolic, które wzięli pod lupę tajemniczy klienci „Auto Świata”?W gronie bezapelacyjnych zwycięzców znalazł się Serwis Haller. Ankieter pojawił się w salonie firmy przy ul. Morskiej 290a w Gdyni. Serwis Haller jako jeden z dwóch wśród 63 dealerów marki Opel w Polsce, uzyskał najwyższe noty w każdej z kategorii: organizacja salonu 50 punktów, jakość obsługi 100 punktów i jazda próbna 50 punktów.

To ukoronowanie codziennej, ciężkiej pracy całego zespołu, za co wszystkim dziękuję – mówi Józef Haller, wiceprezes firmy. – Dla nas najważniejsze jest, że ocenił nas zewnętrzny i niezależny podmiot.

Pełen teks dostępny na stornie portalu

Więcej o wynikach badania z lat ubiegłych

Więcej o badaniach tajemniczego klienta

  • Autor: Konrad Samula
  • Dodane: 29 lipca 2015


  • Udostępnij:

Ostatnio dodane

Głosowanie

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?

  • Tak (67%, 137 Głosów)
  • Nie (24%, 49 Głosów)
  • Nie mam zdania (9%, 19 Głosów)

Liczba głosów: 205

Loading ... Loading ...

Najczęściej czytane